Rozpoczęto prace nad wznowieniem The Walking Dead: The Final Season!

Jak wiemy studio Telltale Games zakończyło niedawno swoją działalność, nie zdoławszy ukończyć ostatniego sezonu growego The Walking Dead. Jednak gracze nie zostaną na lodzie, ponieważ prace nad finalnymi epizodami zostały wznowione. Będzie za nie głównie odpowiadać Skybound, które już dysponuje wszystkimi potrzebnymi prawami do marki.

To zdecydowanie dobra wiadomość dla fanów serii, którzy będą mogli dokończyć przygodę w świecie The Walking Dead. Co więcej nowe studio to także nowe spojrzenie, więc może zaproponują nam coś świeżego i zakończenie będzie naprawdę bardzo dobre?

fot. mat. prasowe

Zobacz również: Firaxis Games rozpoczęło tajemniczy stream – Civilization VII nadchodzi?

Póki co jeszcze nie znamy dokładnej daty premiery finalnych epizodów produkcji, jednak w związku ze wznowieniem prac, możemy się niedługo spodziewać jej ogłoszenia. Deweloperzy zapewniają, że osoby które już kupiły cały sezon nie muszą się obawiać, ponieważ nie będą musiały nic dopłacać. Co ciekawe jeden z twórców The Walking Dead Robert Kirkman także bardzo zainteresował się całą sprawą i zaangażował własne studio do pomocy Skybound Games.

Ukończone już epizody oraz te produkowane są/będą dostępne na komputery osobiste, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Źródło: wccftech.com/ Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?