Ruszyła jesienna wyprzedaż i nominacje do nagród Steam

Wczoraj na platformie Steam wystartowała jesienna wyprzedaż, a wraz z nią nominacje do nagród.

Valve nie czekało do Czarnego Piątku i już wczoraj wystartowało z jesienną promocją gier na Steam. Obniżkami objęto nawet dość świeże tytuły, jak Jurassic World Evolution, który miał swoją premierę tuż przed tegorocznymi wakacjami. Taniej kupimy też taki hity jak Nier: Automata, The Crew 2, czy polski Forst Punk. Obniżki potrwają do 27 listopada do godziny 19:00, więc jest jeszcze czas na zaplanowanie zakupów.

Steam

Fot. Steam

Zobacz również: Warcraft w stylu Pokemon GO? Rynek mobilny nie oszczędzi kultowego uniwersum

Wraz z Jesienną Promocją wystartowały również nominacje do nagród Steam. W tym roku swoich ulubieńców możemy nominować w 8 kategoriach: Gra Roku, Gra VR roku, Owoc miłości, Najlepszy producent, Najlepsze otoczenie, Razem raźniej, Najlepsza historia alternatywna oraz Najlepsza zabawa z maszyną. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca Jesiennej Promocji, za pomocą tej strony. Spośród nadesłanych nominacji te z największą liczbą głosów powalczą o nagrody podczas świątecznej wyprzedaży, z kolei zwycięzców poznamy w lutym.

Co ciekawsze promocje w jesiennej przeceny Steam:

Źródło: Steam / Ilustracja wprowadzenia: Valve

Dziennikarka

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?