Sezon Hana Solo w Star Wars Battlefront 2

W kinach „króluje” Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Nie mogło być inaczej i kultowy superbohater musiał dostać swoje 5 minut także w Star Wars Battlefront II. Dlatego młody Han Solo zawita w grze wraz ze specjalnym sezonem inspirowanym jego postacią.

Już 12 czerwca rozpocznie się specjalne wydarzenie, w którym młody Han Solo zawita w sezonie Star Wars Battlefront II. Najnowsza aktualizacja pełnym garściami czerpie z kinowego widowiska. Wszystkie atrakcje nadchodzącego sezonu możecie zobaczyć na specjalnie przygotowanym zwiastunie, który znajduje się poniżej.

Zobacz również: W The Walking Dead: The Final Season zagramy już w sierpniu. Zobaczcie zwiastun!

Co dokładnie na nas czeka? Przede wszystkim odwiedzimy znaną z filmu miejscówkę o nazwie Coaxium Mines. Wszelkie zakamarki zlokalizowanej na Kessel kopalni będziecie mogli poznać od podszewki, podczas sieciowych starć w trybie potyczki, zmagań bohaterów oraz konwoju.

Wspomniany tryb konwoju to forma rywalizacji, w której grupa infiltrująca musi zdobyć i uciec z drogocennym ładunkiem, odpierając jednocześnie siły wroga.

Jednak dla wielu graczy zdecydowanie największym przeżyciem będzie możliwość chwycenia sterów Sokoła Millennium Landa, którą dostaniemy po raz pierwszy w Star Wars Battlefront II. Niestety tą przyjemność będziemy mogli odblokować jedynie za kredyty.

Źródło: EA.com / Ilustracja wprowadzenia: EA.com

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?