Skyrim Together – już wkrótce ruszą testy kooperacyjnego moda

Jeżeli marzyliście kiedyś o eksploracji Skyrim z przyjaciółmi, mamy dla Was świetną nowinę! Już niedługo rozpoczną się testy modyfikacji Syrim Together, wprowadzającej do świata The Elder Scrolls tryb kooperacji.

Twórcy moda Skyrim Togheter poinformowali, że przygotowują się do przeprowadzenia beta-testów. Modyfikacja pozwoli na wspólną rozgrywkę z maksymalnie ośmioma osobami. Przynajmniej na początku, bowiem niewykluczone, że liczba ta będzie się z czasem powiększać. Dostęp do testów w pierwszej kolejności otrzymają osoby, które wsparły projekt na platformie Patreon. Jednak nie później niż po tygodniu lub dwóch uruchomiona zostanie otwarta beta. Jednak nie znamy jeszcze konkretnych dat.

Prace nad modem trwają już od kilku lat, a prowadzone są przez zespół fanów produkcji Bethesdy. Chociaż ta odmówiła im wsparcia i możliwości dystrybucji modyfikacji za pośrednictwem Steami, postanowiła jednocześnie przymknąć oko na inne drogi jego rozprowadzania. Mod otrzyma zatem własny launcher, który będzie aktualizował Skyrim Togheter do najnowszej wersji.

Zobacz również: Demo Resident Evil 2 sprawdziło niemalże 1,4 miliona graczy!

 

Źródło: Wccftech / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarka

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?