Smuga piecze tort na urodziny Overwatch

Blizzard świętuje drugie urodziny Overwatch na całego. Wspominaliśmy już o mającym się odbyć między 23 maja, a 12 czerwca specjalnym wydarzeniu z okazji rocznicy. Dodatkowo wszyscy którzy nie mieli jeszcze okazji zakupić gry będą mogli skorzystać z darmowego weekenduOverwatch, który zapowiedziano na 25-29 maja.

Dziś mamy okazję zobaczyć specjalne wideo, na którym Smuga, czyli najbardziej rozpoznawalna postać z gry, przygotowuje tort na urodziny Overwatch. Wszyscy gracze którzy znają specjalne umiejętności tej postaci zapewne domyślają się, że cały proces przygotowywania ciasta odbywa się w ekspresowym tempie. Jednak samo pieczenie musi już swoje potrać. Co w tym czasie może robić energiczna Smuga? Najlepiej porozmawiać z naburmuszonym Żniwiarzem. Co z tego wyniknie – zobaczycie na filmie.

Zobacz również: Overwatch walczy z rakiem piersi!

Jeśli wideo się wam podobało i chcecie więcej, to mamy dla was kolejną porcję dobroci. Wprawdzie nie będą one tak apetyczne jak przygotowany przez Smugę tort, jednak zdradzą przepis na powstanie urodzinowej animacji. Poniższe wideo opowiada bowiem o tym, jak tworzono animację ze Smugą i Żniwiarzem.

Źródło: YouTube (PlayOverwatch) /  Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?