Space Company Simulator – przygotuj się na podbój kosmosu

All in! Games, polski wydawca gier wideo, przedstawia Space Company Simulator. W grze, która inspirowana jest serią Civilization i GameDev Tycoon, gracze pokierują korporacją dążącą do finansowej i technologicznej dominacji w kosmosie. Buduj rakiety, statki kosmiczne, satelity i stacje orbitalne. Zostań potentatem przemysłu kosmicznego i wygraj wyścig do gwiazd.

Space Company Simulator to gra, która stawia sobie za cel jak najbardziej autentyczne podejście do tematu zarządzania kosmicznym przedsiębiorstwem. Rozgrywkę zaczynamy od skompletowania zespołu światowej klasy specjalistów i odkrywania nowych technologii, które umożliwią realizację kolejnych misji kosmicznych.

Fot. mat. prasowe

Zobacz również: Control – oto pierwsze 13 minut gry twórców Maxa Payne’a!

Space Company Simulator to gra stworzona przez prawdziwych entuzjastów z niezależnego studia deweloperskiego INTERMARUM. Zespół odpowiedzialny za ten tytuł poświęcił setki godzin na research, aby jak najdokładniej odwzorować każdy aspekt eksploracji kosmosu.

Premiera Space Company Simulator na PC jest zaplanowana na jesień 2019 roku.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?