Spawn przemówi głosem Keitha Davida w MK11

Keith David powróci jako Spawn w Mortal Kombat 11. Aktor, który dubbingował już popularną postać w serialu animowanym sprzed 20 lat, ponownie przemówi jej głosem.

Keith David pochwalił się dzisiaj na Twitterze, że oficjalnie dołączył do obsady Mortal Kombat 11. Amerykański aktor użyczy swojego głosu Spawnowi, który pojawi się w bijatyce w ramach nadchodzącego DLC. Dla Davida jest to powrót do znanej roli, gdyż postać dubbingował już w latach 90., w produkcji HBO. W animowanym serialu zatytułowanym Todd McFarlane’s Spawn spisał się tak dobrze, że fanom już zawsze kojarzył się z tym antybohaterem.

David ma także duże doświadczenie w dubbingowaniu gier. Głos aktora można było już usłyszeć w takich produkcjach jak: Fallout, Planescape: Torment czy seriach Mass Effect oraz Saint’s Row.

Zobacz również: Mortal Kombat 11 – czy Terminator przemówi głosem Arnolda Schwarzeneggera?

Zobacz również: Mortal Kombat – obsadzono Shang Tsunga i Scorpiona!

Za stworzenie Spawna odpowiedzialny jest Kanadyjczyk Todd McFarlane, który przelał postać na karty komiksu. Bohater naprawdę nazywał się Al Simmons i był żołnierzem oraz zabójcą pracującym na zlecenie rządu. Został on zdradzony i zamordowany, a liczne zbrodnie na jego koncie sprawiły, że trafił przed oblicze szatana, zwanego Malebolgią. Tam żądny odwetu Simmons zawarł pakt z władcą ósmego kręgu piekła. W zamian za możliwość dokonania zemsty dołączył do armii Malebolgii i od tego momentu znany był jako Hellspawn lub po prostu Spawn.

Spawn wystąpi w grze studia NetherRealm w ramach Kombat Pack, który ujawniony został podczas Gamescom 2019. Dzięki dodatkowej zawartości już teraz możemy wcielić się w Shang-Tsunga oraz Nighwolfa. Na swoją kolej czekają Terminator T-800, Sindel oraz Joker z DC. Spawn pojawi się w grze na samym końcu, ponieważ deweloperzy premierę postaci zaplanowali na 17 marca przyszłego roku.

Mortal Kombat 11 jest dostępny na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Źródło: dualshockers.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Pasjonat gier wszelakich (szczególnie polskiego gamedevu), entuzjasta powieści fantastycznych oraz horrorów i fan długich spacerów z psem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?