Specjalny Pikachu uświetni drugie urodziny Pokemon GO

Niantic rozpoczął obchody drugich urodzin Pokemon GO. Gra zadebiutowała na świecie dokładnie dwa lata temu – 06.07.2016. Od tego czasu wiele się w niej zmieniło. Jednak jeden aspekt nadal pozostaje stały – zainteresowanie produkcją ze strony graczy. Specjalnie dla nich, z okazji urodzin do gry trafiły specjalne wersje Pikachu i Pichu.

Oba pokemony już niejednokrotnie uświetniały specjalne wydarzenia w grze. Szczerze muszę przyznać, że spodziewałem się iż Niantic po raz kolejny udostępni nam Pikachu w oklepanej już urodzinowej czapce. Jednak tym razem mamy okazję złapać popularnego żółtego stworka w specjalnym słomkowym kapeluszu i okularach przeciwsłonecznych. Podobnie ubrany jest Pichu. Oba pokemony już trafiły do Pokemon GO i będą dostępne w grze do 31 lipca.

Oprócz nich do gry trafiły nowe stroje dla naszych postaci. Osoby posiadające odznakę za złapanie odpowiedniej ilości Pikachu (Pikachu Fan) mogą nabyć w sklepie specjalną koszulkę oraz uszy elektrycznego pokemona. Jeśli zdecydujecie się na zakup koszulki, to musicie przygotować 250 coinsów. Zakup opaski z uszami to wydatek rzędu 180 coinsów.

Zobacz również: Squirtle bohaterem lipcowego Community Day!

Get charged up, Trainers! ⚡ Pikachu Fan Avatar items are now available for purchase! Trainers with a gold Pikachu Fan medal will be able to purchase all related items, which include a T-shirt and Pikachu ears.

Opublikowany przez Pokémon GO Piątek, 6 lipca 2018

Źródło: Pokemongolive.com / Ilustracja wprowadzenia: Pokemongolive.com

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?