Star Wars: Battlefornt II – nowa aktualizacja usprawnia system składów

Star Wars: Battlefornt II jeszcze nie umarł, choć zapewne wielu już zdążyło zapomnieć o tej produkcji. Na ostatnich targach Gamescom 2018 Electronic Arts wraz z DICE zapowiedziało trochę więcej uwagi dla swojej średnio udanej produkcji. Obietnic padło wiele, jednak teraz okazuje się, że będą one pojawiać się w trochę dłuższych odstępach niż mogłoby się to spodziewać. Dzisiaj na serwery trafiła pierwsza partia usprawnień rozgrywki.

Aktualizacja skupia się głównie na poprawie balansu i systemu rozgrywki. Został wprowadzony szereg zmian głównie dla bohaterów, pojazdów i jednostek specjalnych. Ostatnimi czasy Battlefornt II cierpiał na kiepski balans w rozgrywce i najnowszy patch ma to wszystko zmienić. Zmian w tej materii jest od groma, a ze szczegółami przeczytacie o nich pod tym linkiem.

Fot. mat. prasowe

Zobacz również: PlayStation Classic nie otrzyma dodatkowych gier po premierze

Zdecydowanie najważniejszą zmianą wprowadzoną przez najnowszą aktualizacje jest usprawnienie systemów składów. Wprowadzono możliwość odradzania się przy towarzyszach z oddziału, usprawniono matchmaiking i poprawiono problemy z pingiem. Od teraz gra w drużynie powinna sprawiać dużo więcej frajdy

Patch wprowadził również nową zawartość. Niestety nie ma jej zbyt dużo. Mowa tutaj o dwóch nowych oddziałach klonów, które zasiliły poczet jednostek w Star Wars: Battlefront II. Pierwszym z nich jest 104 batalion Wolf Pack z charakterystycznym znakiem wilka zdobiącym pancerz. Drugim natomiast jest 91 oddział piechoty rozpoznania znany fanom serii z Wojen Klonów.

Źródło: battlefornt-forums.ea.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?