Star Wars: Battlefront II – Generał Grievous już dostępny!

Po długich tygodniach oczekiwania, do Star Wars: Battlefornt II trafia kultowa postać, którą z utęsknieniem wyczekiwali gracze. Mowa tutaj oczywiście o Generale Grievouse, który wraz z najnowszą aktualizacją, jest już dostępny w grze. Jest to kolejna nowość zapowiedziana kilka miesięcy temu, w ramach aktualizacji Wojny Klonów.

Największy nacisk, o czym wspomina samo DICE, został położony na odtworzenie znanej wszystkim fanom Gwiezdnych Wojen taktyki walki Grievouse’a. I tak oto nasz bohater posiada takie umiejętności jak: wzbierające pchnięcie, przy wykonaniu którego Grievouse rzuca się w przód, pchając swymi czterema mieczami z impetem. Ruch ten został zaczerpnięty z pojedynku Generała z Obi-Wanem Kenobi w serialu Wojny Klonów. Drugą zdolnością jest nieustąpliwe natarcie. Po użyciu tej umiejętności Grievous zakręca swoimi mieczami w charakterystycznym dla niego młynie i prze na przód. Tutaj również inspiracja popłynęła z pojedynku z słynnym Jedi, jednak tym razem z filmu Zemsta Sithów. Ostatnią umiejętnością jest natarcie szpona, w wyniku którego Generał Grievous przywiera do podłoża swoimi sześcioma kończynami, zyskując znacznie na mobilności i prędkości poruszania.

Zobacz również: Xbox One i PC z wczesnym dostępem do Battlefield V na długo przed Playstation 4!

Samo wykonanie postaci wygląda świetnie, jednak smuci wciąż fakt, iż zawartość Wojen Klonów została aż tak rozciągnięta w czasie. Oprócz Generała Grievousa do gry trafiło również kilka pomniejszych zmian, głównie w balansie rozgrywki.

Źródło: kanał YouTube EA Star Wars / Ilutracja wprowadzenia: general-grievous.wikia.com

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?