Świetna sprzedaż Artifacta!

Najnowsza karcianka prosto od Valve, zbiera naprawdę dobre wyniki finansowe na start. Gra wydana niewiele ponad tydzień temu znalazła się już u prawie miliona (dokładnie 955 tys.) graczy.

To naprawdę świetne wyniki, biorąc pod uwagę, że w przeciwieństwie do większości gier karcianych na rynku, Artifact nie jest free to play. Za produkcję trzeba zapłacić 75.99 zł, co nie jest bardzo wygórowaną ceną, ale niektórych może odstraszać, jeśli przyrównamy tytuł do, np. w pełni darmowego Hearthstone’a.  

fot. mat. prasowe

Zobacz również: NVIDIA i gracze pomagają dzieciom

Artifact to gra karciana z uniwersum Dota 2 i wyprodukowana przez Valve. Produkcja czerpie garściami z takich tytułów jak Hearthstone, czy Gwint, ale ma także dużo własnych pomysłów. Na planszy są trzy linie, na każdej z nich gracze umieszczają karty bohaterów i walczą o kontrolę nad nimi. Do dyspozycji mamy ogromną bazę kart (oczywiście, większość z nich trzeba odblokować), z których tworzymy własne talie. Gra jest nastawiona na rozgrywkę multiplayer.

Artifact dostępne jest jedynie na komputery osobiste.

Źródło: SteamSpy/ Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta ?

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?