Świetne wyniki CS:GO po przejściu na f2p!

Niedawno gra CS:GO przeszła na model free to play, by przyciągnąć do siebie nowych graczy. Jak widać cel został osiągnięty, bo produkcja może się pochwalić naprawdę dobrymi wynikami.

Zdecydowanie Valve nie może narzekać na podjętą decyzję. Udostępnienie gry za darmo poskutkowało naprawdę świetnie, bo w samym grudniu w CS:GO zagrało ponad 20 milionów graczy. Oczywiście nie jednocześnie, ale nie zmienia to faktu, że liczba jest imponująca.

fot. mat. prasowe

Zobacz również: W Fallout 76 już niedługo będzie można prowadzić własny sklep

Tytuł już dawno nie cieszył się tak ogromnym zainteresowaniem, bo wyniki grudniowe przewyższają dwukrotnie te z listopada. Niezadowoleni są natomiast gracze, którzy narzekają na większą ilość oszustów, dla których ban nie jest już żadną groźbą. Od początku decyzja o zmianie modelu gry na darmowy była krytykowana, jednak nie można zarzucić, że nie była opłacalna. Valve na pewno postara się teraz o rozwój tytułu, by zachować przy grze nowych graczy.

Źródło: altchar.com/ Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta ?

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CooKis pisze:

Podejrzewam że jakieś 40-50% tych ludzi to cheaterzy

sbs2k pisze:

jakich graczy to obraza jak by mi ktoś w twarz splunął ja jestem graczem gram uczciwie kupuje gry a to co jest w cs go to nieletnie cebulaki z podstawówki i gimbazy biedni i niedowartościowani. Nie ma takiej opcji abym z nimi grał. Gardzę nimi bo to hołota pędzona na tanich cheat-ach. Oleje ich valve oleją ich YouTuberzy jak się skapną że 1 zł od nich nie wyduszą.

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?