Świętuj 10 rocznicę StarCraft II!

10 lat minęło jak jeden dzień! Chociaż, będąc dokładnym, to dopiero minie 27 lipca, nie mniej jednak świętowanie okrągłej rocznicy kultowej strategii RTS od Blizzarda już zostało rozpoczęte. Co zatem czeka graczy w nadchodzących dniach?

Świętowanie dekady to nie tylko okazja do wrzucenia nowych wyzwań, ale także zaprezentowanie zmian, o które gracze wznosili swoje prośby już od dłuższego czasu. Pierwszą dużą zmianą wprowadzoną z okazji 10 lat StarCraft jest uproszczenie edytora. Od teraz poniesienie się wizjom twórczym będzie zdecydowanie prostrze, dlatego też warto zabrać się do pracy. Sprawy edycyjne zostały równiez uprostrzone w kwestii niestandardowych kampani. Od teraz w  Salonie Gier znajdziecie nowy rodzaj map –  Kampania, który znacząco ułatwi opowiadanie historii.

Fot. mat. prasowe

Zobacz również: Gotowanie razem z Destiny

Zmianie uległ również system prestiżu. Gracze mogą teraz ponownie rozegrać postępy z poziomów 1-15 dla każdego dowódcy na maksymalnym poziomie aż trzykrotnie. Za każdym razem zdobędą nowy talent prestiżowy, co otworzy drogę do wielu nowych strategicznych wyborów i sposobów prowadzenia rozgrywki. Oczywiście oprócz zmian kluczoywch dla rozgrywki, zostały dodane również specjalne wyzwania związane z okrągłą rocznicą. Zalogujcie się zatem i sprawdźcie paczkę nowości od Blizzarda.

Źródło: informacja prasowa/ Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?