The Yakuza Remastered Collection zadebiutuje na zachodnim rynku [Gamescom 2019]

The Yakuza Remastered Collection wreszcie pojawi się także poza Japonią. W zestawie zobaczymy trójkę, czwórkę i piątkę. Na kolekcję poczekamy jednak do 11 lutego 2020 roku.

W Kraju Kwitnącej Wiśni wszystkie przygody byłego gangstera Kazumy Kiryu można już ogrywać od jakiegoś czasu, nam jednak jak zwykle przyszło czekać na angielską lokalizację. Podczas targów Gamescom 2019 w Kolonii SEGA wreszcie potwierdziła, że The Yakuza Remastered Collection udostępniona zostanie na PlayStation 4 także w obu Amerykach i Europie.

Zobacz również: The Cycle wkracza w fazę Early Access na Epic Games Store

W skład kolekcji wejdą dwie płyty, na których znajdą się zremasterowane odsłony Yakuza 3, Yakuza 4 oraz Yakuza 5. Możemy w tym wypadku liczyć na angielskie napisy, wszystkie sceny (także te wycięte), a także 60 klatek na sekundę przy rozdzielczości 1080p. Zestaw ten trafi do sprzedaży 11 lutego 2020 roku i to w mocno limitowanym nakładzie.

Niecierpliwi już dzisiaj mogą jednak zaznajomić się z trzecią częścią, którą udostępniono na PS Store. W jej ślady pójdą Yakuza 4 (debiut 29 października) oraz Yakuza 5 (11 lutego 2020).

Zobacz również: Death Stranding – nowy zwiastun i materiały z rozgrywki! [Gamescom 2019]

The Yakuza Remastered Collection pozwoli fanom serii skompletować wszystkie jej odsłony na PlayStation 4. W tym momencie na konsoli Sony dostępne są cztery inne części. Są to Yakuza Zero, Yakuza Kiwami, Yakuza Kiwami 2 oraz wieńcząca historię Kiryu Yakuza 6: The Song of Life.

Źródło: gematsu.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Pasjonat gier wszelakich (szczególnie polskiego gamedevu), entuzjasta powieści fantastycznych oraz horrorów i fan długich spacerów z psem.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?