Advertisement
Advertisement

W Fallout 76 już niedługo będzie można prowadzić własny sklep

Jeżeli waszym marzeniem było zostanie postapokaliptycznym handlarzem już niedługo będziecie mogli je spełnić. Bethesda rozwija bowiem Fallout 76 i już niedługo zamierza wprowadzić m.in. handel między graczami.

Bethesda opublikowała wpis na swoim blogu, omawiający planowane zmiany w Fallout 76. Ciesząc się z sukcesu aktualizacji z 11 grudnia, twórcy zapowiadają kolejny duży update, rozwiązujący wiele skarg, jakie otrzymali od graczy. Pełny opis ma pojawić się już niedługo. Tymczasem obiecano graczom inne usprawnienia, które mają pojawić się w grze jeszcze w tym roku. Są wśród nich m.in. tryb PvP, cotygodniowe wydarzenia, otwarcia nowych Krypt, a przede wszystkim handel między graczami.

Zobacz również: Xbox Game Pass – styczeń 2019!

Fallout 76

fot. Bethesda

Ten ostatni ma pozwolić na ustawianie sklepów i handlowanie z innymi na serwerze. Oczywiście nie jest jeszcze jasne, jak dokładnie będzie działał mechanizm handlu – czy będzie można oznaczyć swój obóz jako sklep? Zapełnić sprzętem maszynę sprzedającą? Czy będzie robot sprzedawca, czy gracz będzie musiał stać przy swoich stoisku, żeby móc handlować? Czy sklepy będzie można okradać? Sama możliwość zdecydowanie brzmi ciekawie, a odpowiednie jej zrealizowanie zapewne przybliży Fallout 76 do obiecanego wprowadzania graczy w role zazwyczaj wypełniane przez NPC.

Fallout 76 miał swoją premierę 14 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Nowa produkcja Bethesdy w przeciwieństwie do poprzednich odsłon serii skupia się na rozgrywce sieciowej pomiędzy graczami. Świat w grze jest cztery razy większy niż w Fallout 4, a za miejsce rozgrywki obrano Wirginię Zachodnią. Podzielono go na sześć różnorodnych regionów, każdy z nich wyróżnia się unikalnym stylem i typem zadań, jakie możemy tam wykonywać. Tak jak w poprzednich odsłonach serii wcielamy się w mieszkańca Krypty, który w Dniu Powrotu wychodzi na powierzchnię, aby odbudować zniszczony wojną nuklearną świat. W tym celu gracze, obok wykonywania misji mogą także budować obozy.

Źródło: VG247 / Ilustracja wprowadzenia: Bethesda

Dziennikarka

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?