W GTA Online rozpoczęło się Arena War

Rockstar wprowadził do GTA Online nowy tryb – Arena War. Wprowadza do gry gladiatorskie walki pojazdów na specjalnych arenach.

Do multiplayerowego GTA Online dołączył dzisiaj tryb rozgrywki rodem z Mad Maxa. Aktualizacja Arena War wprowadza do gry nie tylko nowy rodzaj zabawy, ale także kilka nowych pojazdów. Aby dołączyć do rozgrywek wystarczy wejść w Arenawar.tv na telefonie naszego bohatera. Następnie zakupić jeden z proponowanych pojazdów, bądź zmodyfikować któryś z już posiadanych. Możemy wziąć udział w jednym z siedmiu rodzajów walk: Hot Bomb, Wreck It, Games Masters, Carnage, Flag War, Tag Team oraz Here Come The Monsters. Za zdobyte w nich Punkty Areny, będziemy mogli odblokować nowe pojazdy. Wszystkie nowe wehikuły możemy wykorzystać zarówno w trybie Arena War jak i free roam. Aktualizacja dodaje także nową przestrzeń biurową wraz z dwupoziomowym garażem.

GTA Online

Zobacz również: Doom obchodzi swoje 25 urodziny!

Wejdź do Arena War, gdzie bezwzględna walka gladiatorów spotyka się z krwawiącą technologią modyfikacji pojazdów w spektakularnej – i wysoce łatwopalnej – konkurencji

GTA Online jest sieciowym trybem gry GTA 5. Gracze mogą w nim swobodnie poruszać się po mieście, brać udział w wyścigach oraz tworzyć ekipy. Mimo premiery jeszcze w 2013 roku, nadal cieszy się sporą popularnością.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: Rockstar

Dziennikarka

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?