Advertisement
Advertisement

Wirtualny bilet na BlizzCon już w sprzedaży!

Już 1 listopada zacznie się BlizzCon  2019, podczas którego spotkają się członkowie społeczności Blizzarda uczestniczący w tym wydarzeniu osobiście, w grach oraz przez Internet. Przed nami dwa dni wypełnione grami, e-sportem, pokazami cosplayerów, spotkaniami towarzyskimi i zabawą.

Wszyscy są zaproszeni do udziału z domowego zacisza, ponieważ w tym roku przez Internet będzie można obejrzeć najwięcej jak dotąd bezpłatnych transmisji na żywo. Jeśli jednak chcecie poczuć pełnię emocji BlizzConu, możecie zamówić wirtualny bilet na BlizzCon 2019, który jest już dostępny w sklepie Blizzard.

Zobacz również: Michał Żebrowski jako Keanu Reeves! – polski dubbing w Cyberpunku

W ramach wirtualnego biletu na BlizzCon 2019 otrzymacie kolekcję pamiątkowych cyfrowych gadżetów przenoszących atmosferę konwentu do gry, w tym elementy do World of Warcraft, Overwatch, Hearthstone, StarCraft II, Heroes of the Storm i Diablo III oraz inne niespodzianki, które dopiero zostaną ujawnione. Wirtualny bilet otwiera też dostęp do bogatych relacji na żywo z imprezy, w tym kanału BlizzCon All-Access, piątkowych konkursów podczas wieczoru społeczności, ceremonii zamknięcia (oraz jeszcze niezapowiedzianych występów muzycznych) i prowadzonych na trzech scenach paneli z udziałem twórców, odkrywających przed graczami tajemnice ich ulubionych gier.

Źródło: informacja prasowa /Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?