Advertisement
Advertisement

World of Warcraft Classic grywalny na BlizzConie 2018!

Marzenie wielu starych graczy World of Warcraft zaczyna się spełniać! Niespełna rok temu Blizzard zapowiedział specjalną wersję WoWa, wersję sprzed wszystkich dodatków, podstawową, popularnie zwaną Vanilla. Jednak, nie licząc kilku drobnych wzmianek, od tamtego czasu na temat World of Warcraft Classic ucichło. Teraz Blizzard wychodzi z cienia i ma dla wszystkich fanów świetną wiadomość!

Otóż na tegorocznym BlizzConie będzie dane nam pograć w pełni grywalną wersję World of Warcraft Classic. Producent przedstawił tą wspaniałą wiadomość za pośrednictwem swojego oficjalnego Twittera. Zapewne wielu fanów wyczekiwało na BlizzCon 2018 informacji na temat odświeżonej Vanilli, jednak nikt nie spodziewał się, że oprócz informacji pojawi się możliwość przetestowania produkcji!

Zobacz również: Piękny gest ze strony Bethsedy! Ciężko chory chłopiec mógł zagrać w Fallout 76

To jednak nie wszystko, gdyż posiadacze Wirtualnego Biletu będą mogli przetestować World of Warcraft Classic w zaciszu własnego domu! Jest to zdecydowanie ogromna rekompensata wzrostu ceny, w porównaniu do poprzedniego roku, za przepustkę na oficjalny stream Blizzarda.

Tak więc starzy wyjadacze uniwersum Warcrafta zacierajcie ręce i przygotowujcie się, bo oto już niebawem będzie dane wam jeszcze raz powrócić na stare śmieci! Zapewne już wkrótce poznamy więcej szczegółów na temat tego, co zaoferuje nam World of Warcraft Classic.

Źródło: oficjalne konto Twitter World of Warcraft / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?