Advertisement
Advertisement

World of Warcraft Classic wystartowało już dzisiaj!

Dzięki World of Warcraft Classic zaprawieni w bojach weterani oraz dzielni nowicjusze mogą się przekonać, jak wyglądały początki Azeroth. Gra jest już dostępna dla wszystkich abonentów WoW  bez dodatkowych opłat. World of Warcraft Classic to dla Blizzarda wyjątkowy projekt, będący autentyczną rekonstrukcją gry sprzed pierwszych rozszerzeń, która odzwierciedla stan z 2006 roku i zawiera Drums of War, czyli aktualizację 1.12.0.

Azeroth w wersji Classic to miejsce pełne cudów i niebezpieczeństw, które wyciśnie z graczy siódme poty. Wojujące ze sobą siły Przymierza i Hordy stawią czoła przeciwnikom, których moc przewyższa wszystko, co obie strony widziały do tej pory w swoim brutalnym konflikcie. Pośród nich znajdą się tak ikoniczni i ukochani złoczyńcy ze świata Warcrafta jak Ragnaros Władca Ognia czy Arcylisz
Kel’Thuzad.

Zobacz również: PS5 z wizualizacją na bazie szkiców patentowych

Zanim jednak udacie się na niezwykłą przygodę uzbrójcie się w cierpliwość! World of Warcraft Classic cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że możecie utknąć w kolejce do logowania na nawet godzinę! Warto jednak czekać – klasyczna odsłona starego świata Azeroth stanowi bowiem to, czego poszukiwali gracze MMORPG od dłuższego czasu.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

peter pisze:

po 24k ludzi w kolejce na serwery, Blizzard po raz kolejny dał ciała, 16 serwerów EU tylko wystawił do godziny 18:00, pieniążki zainkasowali, abonament opłacony a grać się nie da brawa dla Blizzarda.

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?