World War 3 podbija Steam!

Najnowsza produkcja polskiego dewelopera The Farm 51 zalicza świetne wyniki sprzedażowe na Steam. W minionym tygodniu zakupiło ją około 200 tys. użytkowników, tym samym wyprzedza ona nawet Playerunknown’s Battlegrounds czy CS:GO.  Gra wciąż jest we wczesnym dostępie i ma ogromne techniczne problemy, lecz jak widać po liczbach graczom nie specjalnie to przeszkadza.

World War 3 to militarny FPS ukierunkowany na rozgrywkę multiplayer w realiach współczesnego konfliktu zbrojnego w alternatywnej wersji historii świata. Gracze do dyspozycji mają dwa tryby rozgrywki, walki o strategiczne punkty chronione przez drużynę przeciwną oraz wariację battle royale nazwaną Racon.  Produkcja duży nacisk kładzie na współpracę drużynową, autentyczność prezentowanych starć oraz realistyczne odwzorowanie pola bitwy.

Fot. mat. prasowe

Zobacz również:  Na PlayStation®Classic zagramy w GTA! Oto pełna lista gier!

Autorzy oddają do dyspozycji graczom ogromny arsenał broni oraz szeroki wachlarz pojazdów, które możemy  w pełni modyfikować na potrzebę starć. To wszystko okraszone jest świetną oprawą wizualną, która na PC prezentuje się znakomicie. Co ciekawe, gra tworzona jest we współpracy z wojskowymi centrami R&D oraz konsultantami militarnymi, a każda bitwa ma znaczenie dla globalnej kampanii prezentowanej na mapie strategicznej.

World War 3 dostępne jest we wczesnym dostępie na komputerach osobistych.

Źródło: thefarm51.com, steamspy.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta ?

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Neo pisze:

Gra po prostu petarda
Błędy były przez problem z serwerami w pierwszych dniach teraz po kilku patchach jest znacznie lepiej.
WW3 rywalizuje i wychodzi w wielu aspektach lepiej niż światowe tuzy pokroju BF i CoD


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?