Xbox Series X | S – rusza przedsprzedaż konsol dziewiątej generacji od Microsoft

Już od dziś – 22 września br. – w 41 państwach na całym świecie, w tym w Polsce, można składać zamówienia na konsole nowej generacji od Microsoft. Pre-order Xbox Series X oraz Series S dostępny jest na Microsoft Store oraz w wiodących sieciach sprzedaży w kraju.

Już dziś, od godziny 9:00 rano można składać zamówienia na Xbox Series X oraz Xbox Series S, najmniejsze urządzenie w historii zapewniające wydajność 9 generacji.  Microsoft ujawnił również polską cenę programu Xbox All Access, za pośrednictwem którego można nabyć każdą z konsol nowej generacji z systemie ratalnym wraz z dwuletnią subskrypcją Xbox Game Pas Ultimate. W jego ramach Xbox Series S będzie do nabycia w sugerowanej cenie detalicznej 111 zł miesięcznie, zaś Xbox Series X za 148 zł miesięcznie. Usługa będzie dostępna również w Polsce. Data jej wprowadzenia zostanie niebawem potwierdzona. Warto dodać, iż już tej jesieni w ramach Game Pass Ultimate będzie dostępne członkostwo EA Play bez żadnych dodatkowych kosztów.

Zobacz również: Microsoft kupuje Bethesdę! Doom, Elder Scrolls i Fallout w rękach Xboxa!

Co więcej, obecni subskrybenci Xbox All Access zyskują więcej elastyczności w zakresie aktualizacji do nowej serii. Oznacza to, że już teraz mogą zakupić konsole w dowolnym momencie, przy jednoczesnym spełnieniu minimalnych wymagań dotyczących płatności za upgrade.

Xbox Series X można zamówić w rekomendowanej cenie 2 249 zł, zaś Xbox Series S za 1 349 zł.

Zastępca Redaktora Naczelnego
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?