Advertisement
Advertisement

Zarezerwuj swój nick przed premierą World of Warcraft Classic!

Wielkimi krokami zbliża się sowity powrót do przeszłości dla wszystkich fanów World of Warcraft. Już 27 sierpnia tego roku, równo o godzinie 00:01 czasu polskiego, swoją premierę będzie miało World of Warcraft Classic, a więc nieznacznie usprawniona pod względem stabilności, podstawowa odsłona kultowego MMORPG.

Jednym z kluczowych elementów rozgrywki jest oczywiście nazwa naszej postaci. Każdy gracz sieciowych RPG dobrze wie jak trudno wymyślić odpowiedni nick, a także doskonale zna ból związany z przerażającą informacją o tym, iż ktoś już wpadł na taki sam idealny pomysł i już hula po świecie z naszym wymarzonym nickiem. W tej kwestii rządzi prosta zasada – kto pierwszy ten lepszy, dlatego też warto mieć na uwadze, że już od dzisiaj gracze z aktywnym abonamentem World of Warcraft mogą wstępnie tworzyć postacie, a co za tym idzie, rezerwować nicki na przyszłą rozgrywkę!

Zobacz również: Walmart usuwa ze swoich sklepów strzelanki!

Z naszej strony możemy tylko szepnąć słówkiem, że pocztą pantoflową rozniosła się informacja o tym, iż polskim serwerem został okrzyknięty Shazzrah EU (PvP). Tak więc, jeżeli liczycie na rozgrywkę z rodakami, warto właśnie tam stworzyć swoją pierwszą postać. Pozostaje życzyć jedynie powodzenia i do zobaczenia pod koniec sierpnia w Azeroth!

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?