Mortal Kombat 11 Ultimate – zwiastun. Wraca kultowa postać gry!

Najnowszy zwiastun Mortal Kombat 11 Ultimate wywołał zapewne uśmiech na twarzy niejednego fana! Po prawie 5 latach nieobecności Mileena powraca do serii i to w takim stylu, o jakim wszyscy marzyli. Zapowiedź z fragmentami rozgrywki pokazuje, że poziom przemocy wkroczył na wyższy poziom.

Studio NetherRealm wypuściło nowy zwiastun rozgrywki z Mortal Kombat 11 Ultimate zapowiadający powrót Mileeny. Mileena jest efektem diabolicznego eksperymentu klonowania Shang Tsunga łączącego krew Tarkatana i Edeńskiej fizjologii tworzącym idealną mieszankę okrucieństwa Baraki i atletycznego wdzięku Kitany. Ta hybryda owocuje siłą płynącą z obu rodów podczas walki, wykorzystując niezwykłą zwinność, dzielność i dzikość. Wraz z jej charakterystycznymi ostrymi szponami i nowym zestawem jej klasycznych ruchów specjalnych rozgrywka obfituje w bardzo krwawe rezultaty.

Przeniesiona w przyszłość przez Kronikę Mileena dowiaduje się o swojej tragicznej przyszłości. Jej krótkie rządy jako cesarzowej Zewnętrznego Świata wieńczy śmierć z rąk D’Voraha i Kotal Kahna. Zdeterminowana, by odzyskać prawo do tronu, Mileena rozpoczyna wojnę domową i zniszczy wszystkich Kombatanów, którzy staną na jej drodze.

Zobacz również: Spider-Man: Miles Morales – narodziny nowego bohatera w kolejnej zapowiedzi

Wielu fanów Mortal Kombat 11 będzie zadowolonych, że Mileena w końcu trafi do zestawu grywalnych postaci. Postać była jedną z najbardziej pożądanych, której powrotu oczekiwano. W social mediach wielokrotnie proszono twórców, by w najnowszym rozszerzeniu wróciła ich ulubiona ninja fighterka.

Jest to miły dodatek, zwłaszcza że obok niej pojawiły się ikony filmów lat dziewiędziesiątych takie jak RoboCop i Terminator. Fani nie spodziewali się, że w ogóle będzie możliwe połączenie tego, ale przekonają się o tym już niebawem. Nawet jeśli prawdopodobnie nie wróci do kampanii fabularnych w przyszłych grach, to z pewnością podtrzyma się trend na najbardziej pożądaną postać do momentu nadejścia Mortal Kombat 12.

Mortal Kombat 11 Ultimate jest grą przygotowaną na nadejście nowych konsol Xbox Series X i Playstation 5. Premiera jest zapowiedziana na 17 listopada. Na chwilę obecną jest ona gotowa na PC, Xbox One, Playstation 4, Nintendo Switch oraz Google Stadia. Gra będzie zawierać Mortal Kombat 11: Aftermath – fabularne rozszerzenie, które dodaje kilka godzin do głównego wątku wraz z pojawieniem się dwóch dodatkowych postaci.


Źródło: Movieweb.com, Screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Wielbiciel wszelkiej popkultury i wieczny poszukiwacz nowych pasji. Miłośnik fantasy zwłaszcza twórczości Tolkiena i Sapkowskiego. Zapalony gracz zarówno komputerowy jak i konsolowy. Zafascynowany kinem, książkami oraz muzyką filmową. W wolnym czasie poświęcam się przygotowaniom na start w biegu Hardcore na Runmageddonie.
Słuchacz każdego gatunku muzycznego, stale starający się poszerzać horyzonty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?