Marvel Comics ogłasza War of the Bounty Hunters z udziałem Boba Fetta!

Marvel Comics oficjalnie ogłosił War of the Bounty Hunters czyli wydarzenie skoncentrowane na Bobie Fetta. Komiks wypełnia luki pomiędzy wydarzeniami z Imperium kontratakujePowrotem Jedi.

Komiksy Marvela z Gwiezdnych Wojen już od dawna wypełniają luki pomiędzy filmami, a już w maju rozpoczyna się nowe wydarzenie, które ujawni, co stało się z Bobą Fettem między Imperium kontratakujePowrotem Jedi. Charles Soule opowiedział trochę o tym wydarzeniu:

Główna historia, z którą mamy do czynienia, to epos kryminalny skupiający się na Bobie Fetta, w którym Boba Fett zmierzy się z niektórymi z najcięższych uderzeń w galaktyce. To Jabba the Hutt. To Czarne Słońce. To Darth Vader. I kilka innych – frakcje i tak dalej – które myślę, że będą naprawdę interesujące dla fanów. To po prostu Boba Fett, sam przeciwko tym wszystkim ludziom. Boba Fett jest w posiadaniu Hana Solo pod koniec Empire Strikes Back, a na początku Wojny Łowców Nagród nie jest.  I zrobi wszystko, co w jego mocy, aby go odzyskać, bez względu na wszystko. Nieważne, kto stanie mu na drodze.

Począwszy od War of the Bounty Hunters Alpha # 1 w maju autorstwa Soule i artysty Steve’a McNiven’a, fabuła zostanie rozszerzona do pięciowydaniowego miniserialu War of the Bounty Hunters! Czekacie?

Zobacz również: Co się stało po pstryknięciu rękawicą nieskończoności przez Hulka?!


Źródło: comicbook / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Star Wars

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?