The Resistance – Nowy komiks Straczynskiego i Deodato

Artists, Writers & Artisans to wydawnictwo stworzone przez byłych dyrektorów Marvela, Billa Jemasa i Axela Alonso. Jego pierwszą serią będzie The Resistance, sześciozeszytowa opowieść zaplanowana na wiosnę 2020 roku.

J. Michael Straczynski oraz Mike Doreto Jr. są autorami pierwszej serii wydawnictwa Artist, Writers & Artisans – The Resistance. Warto zwrócić uwagę na to, że obaj twórcy są znani m. in. z pracy nad The Amazing Spider-Man.

Zobacz również: Amazing Spider-Man – II wojna domowa – recenzja komiksu

The Resistance dobrze się zapowiada, gdyż Artist, Writers & Artisans gromadzi popularnych i uznanych twórców znanych ze współpracy z Marvelem. J. Michael Straczynski eksperymentował już z odmiennym podejściem do superbohaterów w mniejszych wydawnictwach (Komiks Rising Stars). Jest również współtwórcą takich seriali jak Sense8 czy Babilon 5.

Mike Deodato Jr. to twórca serii Marvela Original Sin, oraz Savage Avengers

Straczynski tak mówi o procesie tworzenia The Resistance:

Zanim wraz z Axelem zaczęliśmy tworzyć historie zadaliśmy sobie pytanie: jak powinniśmy to zrobić? Z jakimi problemami się teraz borykają ludzie, indywidualnie, jako naród i jako cały świat? Jakie historie podniosłyby ludzi na duchu i zainspirowały, nie będąc jednocześnie pustą rozwrywką? Chcieliśmy dać czytelnikom nadzieję w obliczu wyzwań, przed którymi stoimy jako ludzie.

Źródło: hollywoodreporter.com | Ilustracja główna: Materiały prasowe

Hip-Hopowa głowa, fan fantastyki i w ostatnim czasie filmów o dystopijnej przyszłości, miłośnik muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?