Wichry Zimy George’a R.R. Martina w tym roku?! Autor Gry o Tron komentuje!

Na swoim blogu w portalu LifeJournal, George R. R. Martin odniósł się do pytań fanów, dotyczących premiery kolejnej części sagi Pieśni lodu i ognia, po tym, jak jeden z nich przypomniał autorowi, że ostatnie wiadomości o dacie premiery Wichrów Zimy pojawiły się równo rok temu.

Książka nie jest jeszcze skończona ale uczyniłem postępy. Niestety nie tak wielkie, jak miałem nadzieję w zeszłym roku, kiedy myślałem, że już na dziś książka będzie w księgarniach. Sądzę, że ukończę ją w tym roku – ale tak samo myślałem w zeszłym. – mówi Martin.

Zobacz również: Pierwsze spojrzenie na eksponaty z muzeum George’a Lucasa! Wśród nich grafiki koncepcyjne z Gwiezdnych Wojen!

Premiera szóstej części jest więc coraz bliżej jest prawdopodobne, że możliwe będzie jej kupienie już w tym roku. Należy tutaj przypomnieć, że w związku z tym opóźnieniem, serial Gra o Tron już wyprzedził fabułę najnowszej dostępnej na rynku książki, co oznacza, że różnice pomiędzy Grą o Tron od HBO a Pieśnią lodu i ognia G.R.R. Martina mogą być teraz większe niż dotychczas. Jednocześnie autor książek stwierdził, że jest mało prawdopodobne by pisał on kolejną 7 tomową sagę fantasy, gdyż ma wiele innych pomysłów, które musiałby wtedy poświęcić. Zakończenie tej popularnej sagi nie będzie jednak oznaczało porzucenia jej świata przez Martina, ponieważ planuje on wiele krótszych opowieści dziejących się w Westeros.

game of thrones wine

Źródło: IGN.com/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe.

Dziennikarz

Zajmuję się szeroko pojętą popkulturą - grami, komiksami, literaturą, w mniejszym stopniu serialami i filmami. Interesuje się szerokimi syntezami wykraczającymi poza jeden rodzaj dzieł kultury.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?