S@motności w sieci – będzie kontynuacja powieści

Janusz Leon Wiśniewski w jednym z ostatnich wywiadów zapowiedział, że napisze kontynuacje S@motności w sieci. Pisarz zapowiada, że cały rok 2017 poświęci na pracę nad książką.

Na razie wiadomo, że nowa powieść zostanie opowiedziana z punktu widzenia syna głównej bohaterki S@motności. O jego ojcu, z kolei, wiedzieć mamy niewiele. Nowy protagonista ma być dzieckiem współczesnej cyberkultury, znać nowe media, komunikatory, a także, jak jego poprzednicy, odnaleźć miłość właśnie za pośrednictwem internetu.

samotnosc w sieci plakat

S@motności w sieci to polski bestseller, którego główny temat – miłość zrodzona w cybeprzestrzeni – zawładną wyobraźnią czytelników, sprawiając, że książka sprzedała się w nakładzie przekraczającym milion ezgemplarzy tak w Polsce, jak i na terenie Europy Wschodniej. Na jej podstawie powstał film w reżyserii Witolda Adamka, który swoją premierę miał w 2006 roku, a w rolach głównych można było zobaczyć Magdalenę Cielecką oraz Andrzeja Chyrę.

Źródło: Infoemacja prasowa | Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe – kolaż

Interesuję się popkulturą, fanami, mangą i anime. Sporo piszę, ale takie życie doktorantki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?