Graham Masterton znów w Polsce! Pogrzebani trafią do księgarni już 10 maja!

Wydawnictwo Albatros zapowiedziało wydanie następnej książki o pani detektyw Katie Maguire autorstwa Grahama Mastertona. Pozycja ta trafi na półki księgarni już 10 maja!

Pogrzebani są 6 częścią z cyklu, w których pani detektyw musi rozwiązywać tajemnicze morderstwa popełnione w Irlandii. Tym razem akcja przeniesie nas do Blarney, gdzie znaleziono zmumifikowane zwłoki całej rodziny. Czy również i tym razem Katie Maguire uda się rozwiązać zagadkę z przeszłości? Oficjalny opis fabuły oraz okładkę znajdziecie poniżej:

pogrzebani

Oficjalny opis fabuły: Domek robotnika obok starej przędzalni wełny w Blarney w hrabstwie Cork pilnie strzeże sekretu sprzed lat. W 1921 roku zamieszkująca go rodzina: matka, ojciec i dwoje dzieci zniknęła bez śladu w niewyjaśnionych okolicznościach. Dziewięćdziesiąt lat później ich zmumifikowane zwłoki wydobyto spod podłogi. Rany postrzałowe w czaszkach wydają się wskazywać na egzekucję przeprowadzoną przez IRA, ale w toku śledztwa Katie Maguire trafia na trop zadawnionych zatargów, które po latach odżywają na nowo.

Ponadto sam autor powieści – Graham Masterton podzielił się informacją na portalu społecznościowym, że pojawi się w Polsce również w maju! Odwiedzi on najpierw Kraków 18 maja, następnie spotka się z fanami w Katowicach 19 maja, aż w końcu zwita w Warszawie 20 maja!

Trzeba przyznać, że są to świetne informacje dla fanów twórczości Grahama Mastertona!

Źródło: www.wydawnictwoalbatros.com/Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Autor "Komiksowej genezy superbohaterów", wielbiciel kina super bohaterskiego, gier oraz komiksów.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?