Advertisement
Advertisement

Pułapka czasu także w wersji książkowej!

Wydawnintwo MAG zapowiedziało wydanie książki, na podstawie której powstaje film Pułapka czasu. Trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu!

Pułapka czasu w reżyserii Avy DuVernay ma wejść do kin 9 marca 2018 roku, a w rolach głównych zobaczymy m.in. Oprah Winfrey, Reese Witherspoon i Levi Miller. 

https://www.youtube.com/watch?v=WiPVPS9Bjhs

Wielu starszych odbiorców pamięta jednak Pułapkę z wersji książkowej, w Polsce wydanej jako Fałdka czasuIch może ucieszyć wiadomość, że kanoniczna powieść dla dzieci i młodzieży Madeleine L’Engle wraca do polskich księgarni. 28 lutego ma ukazać się jej nowa wersja ze świetną okładką, w twardei oprawie i z nowym tytułem – Pułapka czasu

Wydanie związane z wejściem na ekrany pełnometrażowego filmu, zawierające wprowadzenie reżyserki Avy DuVernay.
 
W roku 1962 Madeleine L’Engle zadebiutowała powieścią Pułapka czasu, która w roku 1963 została nagrodzona Newbery Medal. Łącząca naukę i fantastykę, ciemność i światło, strach i przyjaźń historia stała się klasyką literatury dziecięcej i jest uwielbiana na całym świecie. A teraz Disney przenosi ją na srebrny ekran! Ekranizacja w gwiazdorskiej obsadzie, w której znaleźli się: Oprah Winfrey, Reese Witherspoon, Mindy Kaling, Chris Pine i nowicjuszka Storm Reid, ożywi świat Pułapki dla nowego pokolenia fanów.
 
pulapka czasu okladka
 
Zobacz również: Pułapka czasu – napakowany akcją, fantastyczny zwiastun disnejowskiego widowiska!
 
Źródło: informacja prasowa; ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?