Znamy datę premiery najnowszej książki Dana Browna!

Dan Brown, autor serii bestsellerów o przygodach Roberta Langdona, niedługo ponownie sprawi swoim fanom nie lada niespodziankę. Kolejna, piąta już część cyklu zatytułowana Origin (Pochodzenie) pojawi się w księgarniach już 26 września 2017 roku! Powieść ukaże się w Polsce w dniu jej światowej premiery nakładem wydawnictwa Sonia Draga. 

dan brownn

Do tej pory na całym świecie sprzedano ponad 200 mln egzemplarzy powieści Dana Browna przetłumaczonych na 56 języków, a jego majątek szacowany jest na 178 mln $! Cykl stanowią zekranizowany już Kod da VinciAnioły i Demony, obecne jeszcze w repertuarach kin Inferno oraz Zaginiony symbol (film planowany jest na rok 2017).

inferno

Zobacz również: Ryan Gosling w roli Neila Armstronga – pierwszego człowieka na Księżycu

Fabuła Pochodzenia spowita jest ścisłą tajemnicą. Wiemy jedynie, że Robert Langdon będzie musiał stawić czoła dwóm fundamentalnym pytaniom, które nurtują ludzkość od wieków oraz wstrząsającemu odkryciu, które pozwoli udzielić na nie odpowiedzi. Na szczegółowy opis będzie nam dane niestety jeszcze poczekać – możliwe, że aż do dnia premiery książki.

Źródło: danbrown.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?