Apple iPhone 11 – nowe rendery przesądzają jego wygląd!

Począwszy od sierpnia do października mamy trzy premiery smartfonów premium – iPhone 11, Galaxy Note 10 i Google Pixel 4. Ciągle napotykamy przecieki i plotki na temat tych telefonów, a dziś jest kolej na iPhone 11.

Dzięki renderom obudowy otrzymanym przez sprzedawcę internetowego Mobile Fun, ujawniono kilka szczegółów dotyczących rzekomego iPhone 11 Max. Z tego, co można powiedzieć z tych renderów, wynika, że ​​iPhone 11 Max będzie wyglądał podobnie jak iPhone XS Max. Jedyną widoczną różnicą jest ustawienie kamery i notch.

Apple

fot. mobile fun

Zobacz również : iPhone XR 2 z najlepszą baterią w historii Apple?

Według renderów, iPhone 11 Max będzie miał potrójną konfigurację kamery z tyłu, co jest zgodne z poprzednimi przeciekami. Jednak inne jest rozmieszczenie tych kamer. Render pokazuje bardzo podobną konfigurację aparatu do Huawei Mate 20 Pro. Widzimy wystający kwadrat w lewo od tyłu telefonu, który ma trzy soczewki aparatu i lampę błyskową LED.

Apple

fot. mobile fun

Zobacz również : Apple z modemem 5G już w przyszłym roku!?

Co ciekawe, Google niedawno udostępnił oficjalny render Pixel 4, który również pokazał podobną konfigurację aparatu, ale z podwójnym czujnikiem.

Również notch wygląda inaczej.  Jeśli ten render jest zbliżony do prawdy,w iPhone 11 będzie on węższy niż w iPhone XS i iPhone XS Max.

Jest jeszcze jedna drobna zmiana projektu, którą możemy zobaczyć w tych renderach. Przełącznik wyciszenia jest teraz małym okrągłym przyciskiem.

Źródło: bgr.com/ Ilustracja wprowadzenia: firstpost.com/mobile fun

Redaktor prowadzący

Redaktor prowadzący dział nowe technologie.

Kontakt:
admin@moviesroom.pl
530 313 100

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?