Apple zmieni swoje logo? Możliwe kontrowersje

Od 12 lat Apple rozpoznawalne jest dzięki określonemu logo – na tyle rozpoznawalnemu, że mało kto pamięta już poprzednie wersje.

Jak podają pewne źródła, na które powołuje się MacRumors, to może ulec zmianie jeszcze w tym roku.  Jeden z pracowników firmy z Cupertino miał zdradzić, że logotyp marki będzie miał tęczowy kolor.

Apple

Fot. MacRumors

Zobacz również: Apple szykuje nowe modele iPadów

Nie wiadomo, które produkty mogą być teoretycznym obiektem eksperymentu, ale jako że oryginalny Macintosh w 1984 roku miał multikolorowy logotyp. Możliwe też by były iPhone’y i iPady. Oczywiście całe to zamieszanie nie musi okazać się prawdą i należy zaczekać na oficjalne informacje, jednak z pewnością gdyby to okazało się prawdą, może przynieść sporo kontrowersji (skojarzenie z ruchem LGBT itd.). Warto też wspomnieć, że pomiędzy 1977 a 1998 tęczowe logo reprezentowało Apple II.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: MacRumorsI

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?