Advertisement
Advertisement

GFN Thursday – nowe gry i nowe funkcje w GeForce NOW. W tym tygodniu m.in. The Medium oraz demo Immortals: Fenyx Rising

Od wczoraj zapowiedzi związane z nowymi grami i funkcjami usługi GeForce NOW będą przedstawiane w cyklicznej formie pod nazwą GFN Thursday (czwartki z GFN).

Dlaczego akurat czwartki? Od momentu oficjalnego uruchomienia GeForce NOW, prawie rok temu, NVIDIA stara się, aby nowe gry pojawiały się w usłudze jak najszybciej, a najlepiej w dniu rynkowej premiery. A te są planowane najczęściej właśnie na czwartki. Jest to także okazja dla wszystkich użytkowników, by dowiadując się co nowego pojawi się w bibliotece GeForce NOW mogli zaplanować zabawę na najbliższy weekend.

GFN Thursday to zobowiązanie do cotygodniowego dostarczania użytkownikom dostępu do świetnych gier oraz ciągłego udoskonalania usługi. Wystartował również blog GeForce NOW, gdzie w każdy czwartek będzie można znaleźć nowości odnośnie grania w chmurze.

Pierwszy GFN Thursday w każdym miesiącu będzie wyjątkowy. To właśnie wtedy zostanie ujawniona lista gier, których będzie można się spodziewać w GeForce NOW w najbliższym miesiącu. Oczywiście lista ta może nie zawierać wszystkich gier, które zostaną wydane w przeciągu miesiąca. Zawsze mogą się pojawić jakieś niespodzianki. Na początku stycznia informowano o 23 grach, które pojawią się w GeForce NOW, ale w międzyczasie dołączyły do nich takie tytuły jak Hitman 3 i Everspace 2. Gry będą nadal dodawane co tydzień, ale pierwszy GFN Thursday w miesiącu da wgląd w to, czego można się spodziewać przez najbliższe tygodnie.

A teraz konkrety. Dzisiaj z radością witamy m.in. The Medium z obsługą ray tracingu i techniki DLSS, demo Immortals: Fenyx Rising oraz program Dyson Sphere Program.

the medium

The Medium (Steam oraz Epic Games Store)

Odkryj mroczną tajemnicę, którą potrafi rozwikłać jedynie medium. Udaj się do opuszczonego hotelu, należącego dawniej do komunistów. Wykorzystaj swoje zdolności, aby poznawać sekrety, rozwiązywać zagadki, przetrwać spotkania ze złymi duchami i zanurzyć się w dwóch rzeczywistościach jednocześnie.

Gracze posiadający abonament Founders w usłudze GeForce NOW mogą skorzystać z grafiki wykorzystującej ray tracing.

Immortals: Fenyx Rising Demo (Ubisoft Connect oraz Epic Games Store)

W bezpłatnym demie od Ubisoft wciel się w Fenyxa, by wyruszyć w misję ocalenia greckich bogów od mrocznego przekleństwa. Walcz z mitologicznymi potworami, posiądź legendarne moce bogów i w epickiej walce pokonaj Tyfona, najgroźniejszego tytana z greckiej mitologii.

Posiadacze pełnej wersji gry i Przepustki Sezonowej będą mogli również zagrać od 28 stycznia w nowe DLC, Nowy Bóg.

Dyson Sphere Program (Steam)

Symulacyjna gra strategiczna, w której będziesz budować najbardziej wydajną międzygalaktyczną fabrykę. Wykorzystaj moc gwiazd, zbieraj zasoby, planuj, projektuj linie produkcyjne oraz rozwijaj swoją międzygwiezdną fabrykę począwszy od małego kosmicznego warsztatu do obejmującego całą galaktykę imperium przemysłowego.

Oto pełna lista zapowiedzianych w tym tygodniu gier:

Już za tydzień wyjątkowa, bo rocznicowa edycja GFN Thursday!

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?