iPhone XR 2 z najlepszą baterią w historii Apple?

Oczekuje się, że Apple wypuści w tym roku trzy iPhone’y, podobnie jak w dwóch ostatnich latach. W tym roku – przynajmniej tak sugerują pogłoski i wycieki – Apple zamierza wprowadzić następcę iPhone’a XS, iPhone’a XS Maxa i iPhone’a XR. Mają to być – iPhone XI, iPhone XI Max i iPhone XR 2. 

Nowy wyciek ujawnił kilka nowych szczegółów na temat następcy iPhone XR, – iPhone XR 2. Wyciek sugeruje, że iPhone XR 2 będzie wyposażony w większą baterię w porównaniu z poprzednikiem.

Iphone XR 2

fot. Hasan Kaymak Innovations

Zobacz również : Xbox Project Scarlett – konsola nowej generacji od Microsoft

Według raportu z en.thelec.kr/ iPhone XR 2 będzie miał znacznie większą baterię w porównaniu do iPhone’a XR, który zadebiutował w zeszłym roku. Raport sugeruje, że iPhone XR 2 będzie wyposażony w 5% większą baterię niż iPhone XR. IPhone XR jest wyposażony w akumulator o pojemności 2942 mAh, co oznacza, że ​​następca, znany również jako iPhone XR 2, będzie miał duży akumulator o pojemności 3110 mAh.  Możemy w takim razie oczekiwać, że iPhone XR 2 w połączeniu z iOS 13 oraz nowym chipsetem A13 zapewni dłuższą żywotność baterii w porównaniu do iPhone’a XR.

Ma on być również znacznie bardziej zaawansowany zarówno pod względem wyglądu, jak i specyfikacji. Oczekuje się, że iPhone XR 2 będzie wyposażony w dwa aparaty na tylnym panelu. Podobnie jak zeszłoroczny model –  XR 2 będzie prawdopodobnie dostępny w kilku modnych kolorach, takich jak między innymi żółty, czerwony, niebieski, biały, czarny.

Źródło: indiatoday.in/ Ilustracja wprowadzenia: PhoneArena.com

Redaktor prowadzący

Redaktor prowadzący dział nowe technologie.

Kontakt:
admin@moviesroom.pl
530 313 100

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?