Advertisement
Advertisement

Listopadowy sterownik NVIDIA Studio już dostępny

Firma NVIDIA opublikowała dzisiaj najnowszy sterownik Studio, który zapewnia twórcom najlepszą wydajność i optymalizacje w takich aplikacjach jak DaVinci Resolve 17 BetaKeyshot 10NotchTopaz Video Enhance AIBorisFX Continuum 2021BorisFX Mocha Pro 2021Red Giant Trapcode Suite 16 oraz Magic Bullet Suite 14.

Aplikacje te są akcelerowane przez karty graficzne GeForce oraz Quadro RTX w laptopach i komputerach stacjonarnych NVIDIA Studio od wiodących producentów oraz integratorów. W ramach aktualnej promocji, wszyscy nabywcy takich urządzeń otrzymują trzymiesięczną subskrypcję usługi Adobe Creative Cloud.

Więcej informacji na temat najnowszego sterownika Studio oraz nowych edycji popularnych aplikacji kreatywnych można znaleźć w artykule na stronie: https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/november-2020-nvidia-studio-driver/

Sam sterownik można pobrać za pomocą aplikacji GeForce Experience lub ze strony https://www.nvidia.pl/drivers

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?