NVIDIA prezentuje kartę graficzną GeForce RTX 3060 Ti

Firma NVIDIA zaprezentowała dzisiaj kartę graficzną GeForce RTX 3060 Ti, opartą na architekturze NVIDIA Ampere oraz drugiej generacji platformy dla graczy NVIDIA RTX, będącą pierwszym członkiem rodziny RTX 3060.

Karty RTX 3060 Ti dostępne będą w sklepach od 2 grudnia, w cenach zaczynających się od 1899 zł. Obsługujące ray tracing oraz opartą na sztucznej inteligencji technikę DLSS, są szybsze niż modele GeForce RTX 2080 SUPER z poprzedniej generacji, których ceny zaczynały się od 3299 zł, dzięki czemu oferuje płynną rozgrywkę w rozdzielczościach 1080p i 1440p.

GeForce RTX 3060 Ti wspiera szereg innowacyjnych rozwiązań, w tym zwiększającą wydajność i inteligentnie poprawiającą jakość obrazu technikę NVIDIA DLSS (NVIDIA Deep Learning Super Sampling), NVIDIA Reflex i NVIDIA Broadcast. W połączeniu z ray tracingiem w czasie rzeczywistym stanowią one podstawę platformy gamingowej GeForce, która zapewnia grom i graczom niezrównaną wydajność i zaawansowane funkcje.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w załączonej notce prasowej oraz na stronie https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/geforce-rtx-3060-ti-out-december-2/

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?