Wikingiem być – Assassin’s Creed: Valhalla w usłudze GeForce NOW

W tym tygodniu biblioteka gier w usłudze GeForce NOW powiększyła się o 5 tytułów. Niewątpliwym hitem ostatnich dni jest Assassin’s Creed: Valhalla, najnowsza odsłona bestsellerowej serii gier. Od dnia rynkowej premiery użytkownicy GeForce NOW mogą przemierzać otwarty świat na dowolnym pececie, Macu, telefonie z Androidem, Chromebooku czy urządzeniu SHIELD TV.

Co więcej, abonenci usługi mogą korzystać z funkcji NVIDIA Highlights, wykorzystującej inteligentne rozpoznawanie wzorów i obrazów przez serwery w chmurze, aby automatycznie wykrywać i rejestrować kluczowe momenty gry. Bo wikingowie nie mają czasu na przerwy w pracy, prawda? Zapisane obrazy są przechowywane lokalnie, więc można je dowolnie edytować, udostępniać lub po prostu podziwiać swoje potyczki.

Gry dodane do biblioteki GeForce NOW w tym tygodniu to:

  • Assassin’s Creed: Valhalla (dostępna w usłudze GeForce NOW od 10 listopada, czyli dnia premiery rynkowej w Epic Games Store oraz Ubisoft Connect)
  • Bright Memory
  • The Falconeer (premiera 10 listopada w Steam)
  • XIII (premiera 10 listopada w Steam)
  • Rune II: Decapitation Edition (premiera 13 listopada w Steam)

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?