Pierwszy zwiastun i zdjęcia 2 sezonu The Sinner

W zeszłym roku premierę miała jedna z najgorętszych amerykańskich serii – The Sinner. W marcu fani otrzymali informację o powrocie nominowanego do Złotego Globu serialu. Już teraz pojawił się pierwszy zwiastun oraz zdjęcia z 2 sezonu.

Pierwszy sezon serialu, opartego na książce o tym samym tytule, opowiada losy detektywa Harry’ego Ambrose (Bill Pullman), który prowadzi śledztwo w sprawie zadźgania przez młodą kobietę, Corę Tannetti (Jessica Biel), przypadkowego mężczyzny. Podczas badania sprawy, detektyw odkrywa mroczne tajemnice i traumatyczne wydarzenie z przeszłości, które spędzają sen z powiek.

Fot. Zach Dilgard, USA Network

Zobacz również: Better Call Saul powróci już w sierpniu!

Już w sierpniu, Ambrose powróci w kolejnym sezonie. Tym razem, zawita do swojego rodzinnego miasteczka, gdzie będzie musiał zmierzyć się z niepokojącą zbrodnią – rodziców zamordowanych przez swojego osobliwego, 11-letniego syna (Elisha Henig). Śledztwo Harry’ego odkryje skrzętnie ukrywane tajemnice małej mieściny i doprowadzi go do Very (Carrie Coon), kobiety, która może być kluczem do rozwiązania zagadki. Pierwszy zwiastun nowego sezonu właśnie trafił do sieci:

Zobacz również: The Sinner – recenzja 1. sezonu

Mroczna i intensywna zapowiedź przekonuje, że twórcy nie zwalniają tempa i chcą zgotować widzom kolejny, niepokojący dreszczyk emocji. Oprócz Billa Pullmana i Carie Coon w nowym sezonie zobaczymy również Natalie Paul i Hannah Gross.

2 sezon The Sinner pojawi się 1 sierpnia w USA na platformie Netflix.

Źródło: USA Network/ Ilustracja wprowadzająca: Zach Dilgard, USA Network

Entuzjastka ostrych brzmień i literatury beat generation. Bez wątpienia po tysiąckroć może oglądać brutalnie fantazyjnego Michaela Hanekego, ale w wolnych chwilach i tak nie odmówi sobie filmowego guilty pleasure z Greggiem Arakim. To, co w kinie dziwne, mroczne i pływające we krwi pociąga ją najbardziej. Z niecierpliwością czeka na dzień, w którym jej życie zamieni się w sceny z La grande bellezza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?