Advertisement
Advertisement

Kochane kłopoty: rok z życia – tajemnicze zdjęcie. Czy będzie więcej odcinków?

Cztery nowe odcinki serialu pt. Kochane Kłopoty, które zadebiutowały na Netflixie pod koniec listopada, miały być krótkim sezonem, który dałaby szansę Amy Scherman-Palladino na odpowiednie zakończenie całej produkcji.

Jednak, dzięki czterem zaskakującym słowom wypowiedzianym w ostatnich sekundach finałowego odcinka, serial zakończył się poważnym zwrotem akcji, nad którym teraz fani głowią się i liczą na kontynuację serii (jeśli jeszcze nie widzieliście najnowszych odcinków, ostrzegamy przed spoilerami!).Wczoraj Netflix swoim najnowszym tweetem rozpalił w sercach fanów małą iskierkę nadziei. Zobaczcie sami:

Zobacz również: The Expanse – zwiastun 2 sezonu popularnego serialu Sci-Fi!

Wpis jest odwołaniem do projektu April Nardini, dzięki któremu odkryła, że Luke Danes jest jej ojcem. Teraz, jednak na obrazkach możemy zobaczyć (głównego podejrzanego) Logana Huntzbergera, tajemniczego chłopaka w kostiumie Wookiego oraz Paula – chłopaka Rory, który był tak nudny, że ciągle zapominała o jego istnieniu.

Cały tweet mówi o tym, że Rory będzie poszukiwać ojca swojego dziecka. Czy to oznacza, że w przygotowaniach jest więcej odcinków? Co o tym sądzicie? Chcielibyście zobaczyć kolejne przygody dziewczyn Gilmore?

Źródło: People.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?