Genius – pierwsza zapowiedź serialu o Albercie Einsteinie

National Geografic zaprezentował pierwszy teaser 10 odcinkowej serii pt. Genius, będącej antologią epizodów z życia Alberta Einsteina. W głównej roli zobaczymy aż dwóch aktorów. Młodego fizyka gra Johnny Flynn (Silis Maria), a starszą wersję bohatera – Geofrrey Rush (Piraci z Karaibów). Krótką zapowiedź serialu znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=nzqSxXcl1ec

Zobacz również: Będą kolejne sezony Arrow, Flash, Supernatural i innych seriali The CW!

Genius, oparty na biografii Einsteina autorstwa Waltera Isaacsona, ma być swego rodzaju wykresem, który pokaże, jak kreatywny i zbuntowany urzędnik patentowy, który nie mógł uczyć lub ukończyć doktoratu, rozwikłał tajemnice atomu i wszechświata. Każdy odcinek skupi się na niezwykłych naukowych osiągnięciach Einsteina oraz jego ulotnych, pasjonujących i skomplikowanych relacjach osobistych.

W obsadzie znajdują się również: Michael McElhatton (Gra o Tron) jako naukowiec – Dr Philipp Lenard, który z czasem stał się jego rywalem – zarówno w laboratorium, jak i poza nim; Seth Gabel (Fringe: Na Granicy Światów, Salem) jako przyjaciel Einsteina, Michele Besso; Samantha Colley jako Mileva Maric, pierwsza żona naukowca i matka trójki jego dzieci; Richard Topol (Elementary) jako Fritz Haber, genialny chemik o nietradycyjnych i kontrowersyjnych poglądach politycznych; oraz Vincent Kartheiser (Mad Men) jako Raymond Geist, urzędnik konsulatu w Berlinie.  

Premiera serialu odbędzie się w kwietniu 2017 roku, w 171 krajach i 45 językach. 

Źródło: YouTube / ilustracja wprowadzenia materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?