Feud – pierwsza zapowiedź nowego serialu Ryana Murphy’ego z Jessicą Lange i Susan Sarandon

W sieci zadebiutował pierwszy teaser limitowanej serii Ryana Murphy’ego pt. Feud. W serialu zobaczymy niechlubny spór pomiędzy Bette Davis (Susan Sarandon) i Joan Crawford (Jessica Lange). Lange i Sarandon, w swoich nowych rolach, zadebiutowały również na okładce nowego numeru magazynu Entertainment Weekly. Pierwsze spojrzenie na bohaterki serialu oraz krótką zapowiedź znajdziecie poniżej.

  • Teaser

https://www.youtube.com/watch?v=75jw0NdOtcA

Zobacz również: Sandy Wexler – pierwsza zapowiedź nowego filmu Netflixa z Adamem Sandlerem

  • Zdjęcie

Jessica Lange i Susan Sarandon EW

Freud zadebiutuje na stacji FX 5 marca 2017 roku. Pierwszy odcinek ukaże historię legendarnej rywalizacji pomiędzy dwiema gwiazdami filmowymi, które zgodziły się razem pracować przy słynnym horrorze z 1962 roku pt. Co się zdarzyło Baby Jane? Później serial pokaże jak dwie kobiety, musiały sobie radzić w Hollywood z seksizmem, dyskryminacją z powodu wieku i niechęcią do kobiet w czasie, gdy starały się utrzymać sukces i sławę u schyłku swojej kariery.

W serialu znaleźli się również: Alfred Molina, Stanley Tucci, Catherine Zeta-Jones, Sarah Paulson, Kathy Bates, Judy Davis, Jackie Hoffman, Alison Wright, Dominic Burgess, Kiernan Shipka.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?