Feud – zdjęcia z nowego serialu Ryana Murphy’ego

Za pośrednictwem Entertainment Weekly zaprezentowano nowe zdjęcia z nadchodzącego miniserialu Ryana Murphy’ego pt. Feud. W rolach głównych zobaczmy Jessicę Lange oraz Susan Sarandon. Materiały znajdziecie poniżej.

feud 1

Zobacz również: Czy Lost: Zagubieni powrócą? Producent serialu wyraża swoją opinię

feud 2

feud 3

feud 4

feud 5

feud 6

feud 7

feud 8

feud 9

Freud zadebiutuje na stacji FX 5 marca 2017 roku. Pierwszy odcinek ukaże historię legendarnej rywalizacji pomiędzy dwiema gwiazdami filmowymi – Bette Davis (Sarandon) i Joan Crowford (Lange) – które wspólnie pracowały przy słynnym horrorze z 1962 roku pt. Co się zdarzyło Baby Jane? Później serial pokaże jak dwie kobiety, musiały sobie radzić w Hollywood z seksizmem, dyskryminacją z powodu wieku i niechęcią do kobiet w czasie, gdy starały się utrzymać sukces i sławę u schyłku swojej kariery.

W serialu znaleźli się również: Alfred Molina, Stanley Tucci, Catherine Zeta-Jones, Sarah Paulson, Kathy Bates, Judy Davis, Jackie Hoffman, Alison Wright, Dominic Burgess, Kiernan Shipka.

Źródło: EW.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?