Preacher – Dominic Cooper wrzuca nietypowe zdjęcie z planu drugiego sezonu!

Wszyscy, którzy w zeszłym roku polubili serial Preacher z pewnością ucieszą się, że mamy już oficjalne potwierdzenie, iż prace nad drugim sezonem produkcji ruszyły pełną parę. Dominic Cooper, odtwórca głównej roli potwierdził to w dość nietypowy sposób…

Pierwsza seria zakończyła się w momencie, gdy trójka głównych bohaterów, Jesse Custer, Tulip i Cassidy ruszyli w nieznane. Ciężko spodziewać się, co czeka ich w drugim sezonie, ale przewrotność i zaskakujące zwroty akcji w premierowym sezonie każą nam spodziewać się wszystkiego. Tym bardziej, że odtwórca roli Custera nie ograniczył się do wrzucenia zwykłego selfie z planu, co możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz również: Preacher – kulisy powstawania sceny w salonie

Preacher opowiada historię Jesse’ego Custera (Dominic Cooper) – skonfliktowanego wewnętrznie kaznodziei z małego miasteczka w Teksasie, który zostaje w pewien sposób opętany przez tajemniczą istotę pozwalającą mu rozwijać wysoce niekonwencjonalną moc. Obdarzony zatem nadludzkimi zdolnościami bohater postanawia udać się w podróż, której celem będzie odnalezienie samego Boga. Podczas realizowania obranego przez siebie (niezwykle ambitnego) zadania, kaznodzieja spotyka na swojej drodze byłą dziewczynę Tulip (Ruth Negga) i irlandzkiego włóczęgę o imieniu Cassidy (Joseph Gilgun). Oprócz wspomnianych powyżej aktorów, w obsadzie serialu znajdują się również: Ian Colletti (Eugene Arseface Root), W. Earl Brown (szeryf Hugo Root), Lucy Griffiths (Emily Woodrow), Elizabeth Perkins (Vyla Quinncannon), Jackie Earle Haley (Odin Quincannon), Anatol Yusef (DeBlanc), Tom Brooke (Fiore) i Derek Wilson (Donnie Schenck). Po dobrym odbiorze wiadomo już, że seria powróci w drugim sezonie. Wciąż nie ma jednak dokładnej daty premiery.

Źródło: comicbookmovie.com/Fotografia wprowadzenia: seat42f.com

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?