Feud – pełny zwiastun nowej antologii z Jessicą Lange i Susan Sarandon

W sieci zadebiutował zwiastun nowej antologii Ryana Murphy’ego pt. Feud. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 5 marca. Pełny trailer ośmioodcinkowego serialu znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=fktRmhqP2gc

Zobacz również: Feud – zobacz sekwencję otwierającą nowy serial Ryana Murphy’ego

Pierwszy sezon miniserii skupi się na legendarnej rywalizacji pomiędzy gwiazdami kina – Joan Crawford i Bette Davis. W ich role, odpowiednio, wcielą się Jessica Lange i Susan Sarandon. Murphy przede wszystkim opowie o tym, jak aktorki w 1962 roku współpracowały razem nad filmem, który miał wskrzesić ich podupadające kariery. Rezultatem był obraz Co się zdarzyło Baby Jane? i 5 nominacji do Oscara. Pilot serii częściowo oparto na scenariuszu Best Actress autorstwa Jaffe’a Cohena i Michaela Zama, który Murphy po prostu kupił. 

Oprócz Lange, Sarandon i Paulson w obsadzie znaleźli się również: Alfred Molina, Stanley Tucci, Catherine Zeta-Jones, Sarah Paulson, Kathy Bates, Judy Davis, Jackie Hoffman, Alison Wright, Dominic Burgess, Kiernan Shipka.

feud plakat

Źródło: YouTube.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?