Versace: American Crime Story – Edgar Ramirez i Darren Criss w obsadzie

Gdy data premiery drugiego sezonu American Crime Story została przesunięta na 2018 rok, wciąż napływają informacje o kolejnych sezonach nowej antologii. Dziś wiemy, kto zagra w główne role w trzeciej odsłonie hitu FX.

Jak wiadomo, 3. sezon skupi się na morderstwie Gianniego Versace z 1997, którego dokonał seryjny morderca, Andrew Cunanan. Legendarny projektant zginął na schodach swojej słynnej willi w Miami Beach. Tydzień później samobójstwo popełnił sam Cunanan. 

Edgar Ramirez, aktor znany z takich filmów jak Dziewczyna z pociągu, Kamienne pięści, wcieli się w Gianniego Versace, z kolei Darren Criss (Glee) zagra jego mordercę.

Versace: American Crime Story będzie liczyć 10 odcinków i zostanie oparty na książce Vulgar Favors autorstwa dziennikarki Vanity Fair, Maureen Orth.

versace i zabójca

Zobacz również: American Horror Story – poznaj główny temat 7. sezonu serialu

Drugi sezon serialu skupi się na Huraganie Katrina i jego następstwach w Nowym Orleanie. Scenarzyści wybrali się do miasta, aby przeprowadzić odpowiedni research. Ten rozdział antologii będzie różnił się od tego z O.J. Simpsonem. Zabraknie w nim „gwiazd” z prawdziwego życia. Pierwsza seria American Crime Story została nagrodzona aż dziewięcioma statuetkami Emmy. 

Źródło: tvline.com / Ilustracja wprowadzenia: Dimitrios Kambouris, Michael Loccisano/Getty Images

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?