iZombie – pierwsza zapowiedź 3. sezonu

Po prawie roku nieobecności na małym ekranie serial iZombie powraca z trzecim sezonem, a w nim m.in. Liv odkryje, że w Seattle mieszka znacznie więcej zombiaków niż przypuszczała. Co więcej, istnieje prywatny militarny przedsiębiorca zatrudniający małą armię zombie, który przygotowuje się na dzień, w którym zwykli ludzie dowiedzą się o istnieniu żywych trupów.

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun nowego sezonu, który znajdziecie poniżej. Miłego oglądania.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=wf09sPconjg

Zobacz również: Preacher – drugi sezon z nowymi postaciami!

Serial opowiada o Olivii „Liv” Moore, niegdyś wybitnej studentce medycyny, teraz chodzącej zombie. Jej życie wywróciło się do góry nogami w trakcie imprezy, na której została pogryziona przez innego żywego trupa. Obecie próbuje zachowywać się jak człowiek. Podejmuje pracę w biurze koronera, gdzie ma stały dostęp do pożywienia. Wkrótce odkrywa, że po zjedzeniu czyjegoś mózgu, otrzymuje wspomnienia ofiary – widzi napastkina i scenę śmierci denata. Dzięki swoim nowym „zdolnościom” pomaga detektywowi w rozwiązywaniu skomplikowanych zagadek kryminalnych.

Premiera 3. sezonu iZombie odbędzie się 4 kwietnia.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?