Fargo – nowe zapowiedzi 3. sezonu

W sieci zadebiutowały trzy nowe teasery nowego sezonu serialu pt. Fargo. Gdy w zeszłym tygodniu, w zapowiedzi serialu mogliśmy ujrzeć ucharakteryzowanego, praktycznie nie do poznania, Ewana McGregora w roli Raya Stussy’ego, dziś, na pierwszym materiale wideo, który znajdziecie poniżej, możecie zobaczyć aktora w jego drugiej roli – Emmita Stussy’ego, magnata nieruchomości. Miłego oglądania.

https://www.youtube.com/watch?v=TE0YnUcQBgA

Zobacz również: Ewan McGregor nie do poznania w nowym teaserze 3. sezonu Fargo

https://www.youtube.com/watch?v=8jFs69m2K0c

https://www.youtube.com/watch?v=9lVielc4G_8

Trzeci sezon serialu Fargo został osadzony bliżej współczesności. Głównymi bohaterami będą bardzo podobni do siebie bracia, których zagra Ewan McGregor. Starszy z nich, Emmit Stussy, jest przystojnym, pewnym siebie magnatem nieruchomości. Jego młodszy brat, Ray jest kuratorem sądowym, który uważa, że Emmit jest odpowiedzialny za jego nieudane życie. Carrie Coon zagra Glorię Burgle, szefową policji w Eden Valley i świeżą rozwódkę z dziećmi. Będzie starała się odnaleźć w nowej rzeczywistości, w której ludzie są bardziej przywiązani do swoich telefonów, niż do ludzi wokół siebie. Mary Elizabeth Winstead wcieli się w postać Nikki Swango, przebiegłej przestępczyni, która jest na zwolnieniu warunkowym i pasjonuje się grą w brydża. Jest kobietą z planem i zawsze stara się wyprzedzać swoich przeciwników o krok. David Thewlis z kolei zagra V.M. Vargasa, tajemniczego samotnika i kapitalistę, który współpracuje z Emmitem Stussym (McGregor).

3. sezon Fargo zadebiutuje na FX już 19 kwietnia.

Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?