Pose – nowy serial Ryana Murphy’ego

Ryan Murphy nie zwalnia tempa. Niedawno informowaliśmy, że przygotowuje siódmy sezon American Horror Story, kolejne dwa sezony American Crime Story o huraganie Katrina i morderstwie Gianniego Versace oraz kolejny sezon Feud, który będzie opowiadać o Księżnej Dianie i Księciu Karolu. Ponadto wciąż zaangażowany jest w takie produkcje jak Glee, Królowe krzyku  i Bez skazy. Teraz Deadline donosi, że twórca antologii rozpoczyna kolejny projekt dla stacji FX wraz z Niną Jacobson i Bradem Simpsonem pt. Pose. Produkcja zadebiutuje na małym ekranie w przyszłym roku.

Akcja serialu Pose osadzona będzie w 1986 roku i ukaże kilka segmentów ówczesnego życia i społeczeństwa Nowego Jorku m.in. proces powstania ery Trumpa, centrum życia społecznego oraz świat literacki i kulturowy.

ryan murphy hollywoodreporter

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: 1. sezon Feud

Scenariusz do serialu Pose sporządzi Murphy wraz ze Stevenem Canalsem i  Bradem Falchuckiem, z którym pracował już przy AHS, ACS i Glee. Zdjęcia do produkcji rozpoczną się w październiku, w Nowym Jorku, a za sterami pilotażowego odcinka, jak zwykle zasiądzie sam Murphy. Obecnie trwają castingi.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Rich Polk/GettyImages

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?