The Punisher – Jon Bernthal na nowych zdjęciach z planu!

Na nowych zdjęciach z planu serialu The Punisher widać poobijanego Franka Castle, którego gra Jon Bernthal. Na szczególną uwagę zasługuje obecność drugiej osoby siedzącej w furgonetce. Wiele wskazuje na to, że na fotelu pasażera siedzi Ebon Moss-Bachrach wcielający się w Micro, lecz informacja ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Na stronie Getty Images można zobaczyć więcej zdjęć z planu.

jon bernthal

Zobacz również: The Punisher – serial Marvela wkrótce. Dlaczego najpierw nie zobaczyliśmy filmu?

https://www.youtube.com/watch?v=_1ySCvq6rL0

Punisher zagościł jednak niedawno na mniejszych ekranach dzięki Netflixowi. Postać grana przez Jona Bernthala znalazła się w drugim sezonie Daredevila i została przyjęta tak entuzjastycznie, że oczywistym było, iż dedykowana produkcja to tylko kwestia czasu. Kiedy będziemy mogli ją zobaczyć? Tego jeszcze nie wiadomo. Póki co w sieci pojawił się zwiastun, który zapowiada, że premiera będzie miała miejsce „wkrótce”.

The Punisher będzie już szóstym jak dotąd serialem powstałym dzięki współpracy stacji Netflix z Marvelem. Wcześniejszymi projektami rzeczonego teamu są DaredevilJessica JonesLuke CageIron Fist oraz The Defenders, w którym wszyscy tytułowi bohaterowie stworzą silną drużynę.

Źródło: ComicBookMovie / Ilustracja wprowadzenia: ComicBookMovie

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?