Claire Temple nie pojawi się w serialu The Punisher

Wygląda na to, że nadchodzący serial Netflixa pt. The Punisher będzie pierwszą produkcją, w której nie zobaczymy Rosario Dawson w roli Claire Temple. 

Postać Temple została po raz pierwszy zaprezentowana w pierwszym sezonie Daredevila. Później mogliśmy ją oglądać w Jessice Jones, Luke’u Cage’u, a ostatnio w Iron Fist. W każdym z nich opatrywała rany głównych bohaterów, była jedyną postacią, która pojawiała się we wszystkich produkcjach Netflixa i Marvela oraz w pewien sposób łączyła wszystkich członków grupy Defenders. Aktorkę na pewno zobaczymy w nadchodzącym serialu pt. The Defenders, jednak w ostatnim wywiadzie dla portalu Collider wyznała, że nie zobaczymy jej w serialu o Franku Castle.

Ludzie są zajęci! Chciałam się w nim pojawić. Bardzo chciałam zrobić małe cameo w The Punisher, ale nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli.

Claire Temple opatruje rany Daredevillowi

Zobacz również: The Punisher – ujawniono materiał promujący serial!

The Punisher będzie już szóstym jak dotąd serialem powstałym dzięki współpracy stacji Netflix z Marvelem oraz czwartą interpretacją tej postaci w filmie. Dokładna premiera tytułu nie została jeszcze ustalona. Wcześniejszymi projektami rzeczonego teamu są DaredevilJessica Jones, Luke CageIron Fist oraz The Defenders, w którym wszyscy tytułowi bohaterowie stworzą silną drużynę. Do zespołu nie dołączy Punisher, gdyż działanie drużynowe nie leży za bardzo w naturze Franka Castle. W obsadzie serialu będziemy mogli zobaczyć m.in. Jona Bernthala (Frank Castle), Deborah Ann Woll (Karen Paige), Daniela Webbera (Lewis Walcott), Jasona R. Moore’a (Curtis Hoyle), Paula Schulze’a (Pielęgniarka Jackie), Jamie’go Ray’a Newmana (Sarah Lieberman) oraz Ebona Moss-Bachracha (Micro).

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?